Kickboksačima 11 medalja na turniru u Zaboku

Odličan nastup Glinjana na prvom ovogodišnjem turniru

Na prvom ovogodišnjem kickboxing turniru “10th Zabok open 2023” održanom u subotu, 21. siječnja u organizaciji BTI kickboxing kluba, natjecalo se 204 boraca iz 25 klubova iz Slovenije i Hrvatske.

Na natjecanju su nastupili i članovi Kickboxing kluba Glina. Najuspješniji borac bio je Borna Klobučar koji je osvojio prvo mjesto u disciplini kick light (KL) stariji kadeti -63 kg. Petra Mirić osvojila je drugo mjesto u disciplini point fight (PF) juniorke – 65 kg. Srebrne medalje osvojili su i Filip Klobučar u disciplini kick light (KL) – 32 kg, stariji kadeti te Arian Bilobrk disciplini point fight (PF) dječaci – 32 kg.

VEZANE VIJESTI
Dva zlata i dva srebra za glinske kickboksače na kupu u Sarajevu

Vrlo uspješni pokazali su se debitanti natjecanja:

ADRIANO ANTUNOVIĆ, zauzeo 2.mjesto, izborio svoje prvo srebro u disciplini KL – 47 kg, mlađi kadet,

MILANA DRAJIĆ osvojila 3. mjesto i svoju prvu broncu u disciplini KL mlađih kadetkinja.

NOEL BRKAŠIĆ u disciplini PF – 30 kg, dječaci osvojio je svoje prvo srebro.

U disciplini kick light (KL) borili su se i zauzeli 3. mjesto:

Uspješan 1. Županijski kickboxing kup Glina

LUCIJAN IVANOVIĆ, junior -57 kg, DOMAGOJ MARJANOVIĆ stariji kadet -47 kg.

3. mjesto u disciini point fight (PF)- 42 kg, osvojile su djevojčice TARA ŠANTEK i JELENA LONČAREVIĆ.

Natjecao se i IVANO ŽUŽIĆ, ovaj put s nešto manje uspjeha. Ali sezona natjecanja tek je na početku i Ivano stigne poboljšati svoj nastup.

Prethodni članakFOTO S ciljem podizanja svijesti o prevenciji, Glina obilježila Dan mimoza
Sljedeći članakFOTO U Donjem Viduševcu započela vinogradarska godina i obilježeno Vincekovo