Veliki uspjeh Glinskih mažoretkinja; Glinske Banice pomele konkurenciju i postale državne prvakinje

Mažoretkinje Gline sudjelovale su na ovogodišnjem državnom prvenstvu mažoretkinja u Varaždinu gdje su oduševile nastupom i zaslužile prvo mjesto donijevši titulu državnih prvakinja u Glinu.

Sjajne rezultate ostvarile su i ostale skupine Udruge: Prvi korak osvojio je 18 medalja od čega 15 zlatnih i tri srebrne medalje, Viši korak je osvojio 15 medalja od čega 13 zlata i 2 srebra. Osim formacija, mažoretkinje su se natjecale i u solo i duo kategorijama u kojima je Tea Lučić svojom solo izvedbom zaslužila peto mjesto, a Jelena Baždar i Ena Matošević su zajedničkom izvedbom osvojile prvo mjesto.

Zlato je osvojila formacija kadeta, a iz Udruge ističu kako su za velik uspjeh Glinskih Banica osim izvođaćica zaslužni i treneri, vodstvo udruge, roditelji, gledatelji i svi koji sudjeluju u radu Udruge Mažoretkinja Glinske Banice.

Prethodni članakSvečana priredba povodom Majčinog dana; mame učenika raznježile recitacije i plesovi