Kickboksačima šest medalja s turnira u Kutini

Lora Bilobrk u svom drugom nastupu osvojila je zlato

U Kutini je u subotu, 4. listopada održan 24. međunarodni turnir u kickboxingu “Kutina open 2023” na kojemu je sudjelovalo 548 natjecatelja iz 74 kluba iz sedam zemalja.

Natjecalo se u disciplinama: point fighting, kick light, light contact i K1.

U Kutini su nastupili i članovi Kickboxing kluba Glina i osvarili slijedeće rezultate:

Petra Žmirić u disciplini point fight u kategoriji juniorki -65 kg osvojila je zlato, Arian Bilobrk u disciplini point fight -33 kg osvojio je zlato, Lora Bilobrk u displini point fight djevojčica početnica u kategoriji -22 kg, u svom drugom natjecanju osvojila je zlato, Lucijan Ivanović u disciplini kick light u kategoriji juniora -60 kg osvojio je broncu, Adriano Antunović u disciplini kick light starijih kadeta -52 kg osvojio je broncu i Noel Brkašić u disciplini point fight dječaka početnika -34 kg osvojio je broncu.

VEZANE VIJESTI
S međunarodnog turnira kickboksači donijeli 10 medalja

Nastupili su još Maja Tokić, Vlatka Dragaš i Filip Klobučar.

Već naredni vikend glinske kickboksače očekuje Slovenia open u mjestu Zagorje ob Savi.