Trijumf glinske Škole nogometa

Mladi nogometaši ostvaruju impresivne rezultate

Proteklog vikenda završen je prvi dio nogometne sezone koji je za glinsku Školu nogometa bio izuzetno uspješan.

Oni najmlađi u kategoriji prstića osvojili su naslov jesenskog prvaka uz gol razliku +67, nešto stariji limači zauzeli su visoko četvrto mjesto, a pionire očekuje još susjedni derbi protiv Topuskog čime bi također trebali ovaj dio sezone završiti na četvrtoj poziciji.

VEZANE VIJESTI
Na turniru limača u Glini pobijedili domaćini

Prstići imaju i prvog strijelca lige u liku i djelu Mateja Jakovljevića dok limači imaju drugog strijelca lige Nou Išeka.

Iz glinske Škole nogometa ovim putem poručuju kako trud i rad polako dolaze na naplatu i da su pomaci u radu Škole nogometa itekako vidljivi, a ujedno i najavljuju prvi “Banići kup” za limače koji će biti održan 13. i 14. siječnja iduće godine.

Prethodni članakGLINA U kombiju prevozio 37 migranata!