Šest medalja za KBK Glina u Makarskoj

U organizaciji KBK Mawashi u Gradskoj sportskoj dvorani u Makarskoj održan je kickboxing turnir Croatia Open – Memorijal Davor Jović, na kojemu je sudjelovalo više od 400 natjecatelja.

Među natjecateljima iz 51 kluba iz četiri države sa ukupno 404 startova bilo je pet čalnova KBK Glina.

Petra Žmirić briljirala je i ponovno zasjala zlatnim sjajem ovojivši 1. mjesto u disciplini pointfight, kategorije starijih kadetkinja + 65 kg.

VEZANE VIJESTI
Glinjanke zadržale vodeću poziciju

Tara Šantek u disciplini point fight, kategorije djevojčice -36 kg, zauzela je 1. mjesto i 2. mjesto u težinskoj kategoriji + 36 kg.

Arian Bilobrk u displini point fight u kategoriji dječaci -27 kg osvojio je zlato.

Borna Klobučar u disciplini kick light u kategoriji starijih kadeta -63 kg osvojio je srebrnu medalju.

Filip Klobučar bio je vrlo uspješan u disciplini kick light, u kategoriji mlađih kadeta -32 kg te osvojio 3 mjesto.