Četvero glinskih kickboksača osvojilo šest medalja

Dva zlata, tri srebra i bronca

U subotu, 30. listopada održano je natjecanje 22. Kutina open, u organizaciji Kickboxing klub Kutina te Hrvatskog kickboxing saveza. Natjecalo se 204 natjecatelja iz 37 klubova koji su održali 271 borbu.

Natjecanju u tatami disciplinama pristupila su i četiri borca Kickboxing kluba Glina.

Borna Klobučar potvrdio je status prvaka i reprezentativca 1. mjestom u disciplini kick lihgt, stariji kadeti -57 kg.

VEZANE VIJESTI
Glinski kickboksači osvojili pet medalja na dva jaka turnira

Petra Žmirić startala je tri puta i zauzela 1. mjesto u disciplini light contact, starije kadetkinje -65 kg, 2. mjesto u disciplini light contact, starije kadetkinje + 65 kg i 3. mjestou disciplini point fight, starije kadetkinje – 65 kg.

Lucijan Ivanović u disciplini light contact, stariji kadeti -52 kg osvojio je 2. mjesto.

Filip Klobučar u disciplini point fight, mlađi kadeti – 28 kg osvojio je 2. mjesto.